На Сорочинському Ярмарку відбудеться обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів, та бандуристів «Чиста криниця»

Версія для друкуВерсія для друку
22.08.2018

На Сорочинському Ярмарку відбудеться обласний огляд-конкурс
фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів, та бандуристів
«Чиста криниця»

 

   22, 23, 25, 26 серпня 2018 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району на Сорочинському Ярмарку Обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної роботи за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації буде проведено обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця».

Детальна інформація: narodna-tvorchist.poltava.ua

   Метою заходу є подальший розвиток і популяризація українського народного пісенного та музичного мистецтва, збереження нематеріальної культурної спадщини, патріотичного виховання молоді на кращих зразках народної творчості.

   Цього року в «Чистій криниці» братимуть участь 117 колективів з 21 району, 3 міст та 14-ти об’єднаних територіальних громад. Загалом – близько 1 300 учасників.

   Початок огляду-конкурсу на концертному майданчику «Садиба Хіврі» 22 серпня 2018 року о 10-й годині, реєстрація колективів та виконавців – з 9-ї години.

Наверх ↑