15:04 | 28.02.2020

До уваги представників туристичної сфери Полтавщини

 

   Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації має на меті оновити перелік надавачів туристичних та екскурсійних послуг на території Полтавської області. Дану інформацію заплановано розмістити на офіційних інтернет ресурсах Департаменту. Таким чином, кожен бажаючий зможе ознайомитися з переліком ваших послуг та отримати контактні дані для майбутньої співпраці.

   У разі виявлення бажання розмістити свої презентаційні дані (перелік послуг та їх вартість, контактний номер телефону, електронну адресу, сторінки у соціальних мережах тощо) на сайті Департаменту, просимо Вас, шановні колеги, надіслати їх на електронну адресу: polturism@gmail.com.

   Отримати відповіді на додаткові питання з цього приводу Ви можете за тел.: (0532) 60-63-69.

   Ми відкриті до співпраці та прагнемо розвивати туризм на Полтавщині разом із Вами!

11:01 | 14.03.2019

25-та туристична виставка «NA STYKU KULTUR»

 

   Інформуємо, що у період з 22 по 24 березня 2019 року у м. Лодзь (Республіка Польща) відбудеться 25-та туристична виставка «NA STYKU KULTUR» («На перехресті культур»).

   Туристична виставка «NA STYKU KULTUR» є однією з найбільш відомих та відвідуваних виставок у Польщі, що проводиться з метою поєднання культур та є доброю нагодою представити туристичний та культурний потенціал України. Програма виставки передбачає презентації, круглі столи, семінари з найбільш актуальних проблем туристичної галузі.

   Для українських представників туристичного бізнесу передбачена участь у виставці на комерційній основі: незабудована площа – 160 польських злотих (близько 40 дол. США) за 1 м²; забудована площа – 200 польських злотих (близько 50 дол. США) за 1 м².

   Додаткову інформацію щодо виставки можна отримати у її організаторів за тел.: (48) 605 093 816, e-mail: bartosz.pawlak@makis.pl.

10:55 | 14.03.2019
До уваги представників туристичної галузі Полтавщини!
 

   З нагоди 210-ї річниці з дня народження видатного земляка та класика світової літератури М.В. Гоголя, 1-2 квітня 2019 року Полтавська обласна державна адміністрація ініціює проведення ряду урочистих заходів на території області. Зокрема, будуть презентовані нові туристичні продукти, а саме: Гоголівський культурний центр (с. Гоголеве, Шишацький район, Полтавська область) та скульптури літературних постатей М.В. Гоголя та О.С. Пушкіна біля приміщення готелю Premier Hotel Palazzo (м. Полтава, вул. Гоголя, 33), а також ряд об’єктів подієвого туризму, що будуть відбуватися на території с. Гоголеве (Шишацький район), смт Диканька, м. Миргород, с. Великі Сорочинці (Миргородський район) та м. Полтави.

   Запрошуємо всіх бажаючих представників туристичних фірм та екскурсоводів Полтавщини взяти участь у презентації заходу серед туристів. У разі зацікавлення подією всеукраїнського масштабу на рівні організації екскурсійних турів Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації готовий сприяти у наданні інформаційної та методичної підтримки.

   Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (0532) 60-63-69.