10:59 | 14.03.2019

25-та туристична виставка «NA STYKU KULTUR»

 

   Інформуємо, що у період з 22 по 24 березня 2019 року у м. Лодзь (Республіка Польща) відбудеться 25-та туристична виставка «NA STYKU KULTUR» («На перехресті культур»).

   Туристична виставка «NA STYKU KULTUR» є однією з найбільш відомих та відвідуваних виставок у Польщі, що проводиться з метою поєднання культур та є доброю нагодою представити туристичний та культурний потенціал України. Програма виставки передбачає презентації, круглі столи, семінари з найбільш актуальних проблем туристичної галузі.

   Для українських представників туристичного бізнесу передбачена участь у виставці на комерційній основі: незабудована площа – 160 польських злотих (близько 40 дол. США) за 1 м²; забудована площа – 200 польських злотих (близько 50 дол. США) за 1 м².

   Додаткову інформацію щодо виставки можна отримати у її організаторів за тел.: (48) 605 093 816, e-mail: bartosz.pawlak@makis.pl.

10:50 | 14.03.2019
До уваги представників туристичної галузі Полтавщини!
 

   З нагоди 210-ї річниці з дня народження видатного земляка та класика світової літератури М.В. Гоголя, 1-2 квітня 2019 року Полтавська обласна державна адміністрація ініціює проведення ряду урочистих заходів на території області. Зокрема, будуть презентовані нові туристичні продукти, а саме: Гоголівський культурний центр (с. Гоголеве, Шишацький район, Полтавська область) та скульптури літературних постатей М.В. Гоголя та О.С. Пушкіна біля приміщення готелю Premier Hotel Palazzo (м. Полтава, вул. Гоголя, 33), а також ряд об’єктів подієвого туризму, що будуть відбуватися на території с. Гоголеве (Шишацький район), смт Диканька, м. Миргород, с. Великі Сорочинці (Миргородський район) та м. Полтави.

   Запрошуємо всіх бажаючих представників туристичних фірм та екскурсоводів Полтавщини взяти участь у презентації заходу серед туристів. У разі зацікавлення подією всеукраїнського масштабу на рівні організації екскурсійних турів Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації готовий сприяти у наданні інформаційної та методичної підтримки.

   Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (0532) 60-63-69.

13:34 | 04.05.2018

У Полтаві до Дня Європи в Україні
буде проведено
IV Міжрегіональний туристичний фестиваль
«Гастрономічна гостинність Полтавщини»

 

   У суботу 19 травня ц.р. в центрі м. Полтави (Корпусний парк) з нагоди святкування в Україні Дня Європи відбудеться IV Міжрегіональний туристичний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини».

   До участі у фестивалі запрошуються заклади харчування, готелі, садиби сільського зеленого туризму, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, підприємства та громадські організації туристичної сфери, навчальні заклади, національні спільноти Полтавщини.

   Участь у заході здійснюватиметься на безоплатній основі!

   Заявку про участь у фестивалі (дивіться нижче) просимо надіслати до 11 травня 2018 року (тел./факс: (0532) 606 223, e-mail: tourism@adm-pl.gov.ua).

   Контактна особа: Гонтарюк Наталія Едуардівна, тел.: +38(050) 64-64-198.