14:12 | 10.09.2018

На Полтавщині презентовано новий археологічний туристичний маршрут
«Від Скіфії до Русі»

 

   Днями Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації провів презентацію нового археологічного туристичного маршруту «Від Скіфії до Русі», у якій брали участь депутати Полтавської обласної ради, представники туристичних фірм та засобів масової інформації.

   Туризм був представлений по-новому. Незвідану історію несуть у собі пам’ятки археології – залишки древніх городищ та кургани. Екскурсійний маршрут пройшов дорогами Полтави, Полтавського району, с. Опішня Зіньківського району, с. Більськ Котелевського району та сягнув майже 165 кілометрів. Супроводжували туристів фахові історики та археологи, які охоче ділилися цікавими історичними даними та своїми неймовірними дослідженнями про пам’ятки поворсклянської стародавньої історії.

15:03 | 20.08.2018

Делегація Полтавської області брала участь
у Всеукраїнському експо-проекті «Мистецькі жнива 2018»

 

   15 серпня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» в рамках Всеукраїнського експо-проекту «Мистецькі жнива 2018» на відзначення 27-ї річниці Дня Незалежності України обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації проведено концерт-презентацію кращих майстрів сцени Полтавщини «Духовні простори», в якому взяли участь аматорські колективи з Гадяцького, Глобинського, Лубенського, Кобеляцького районів, артисти Полтавської обласної філармонії та Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя, майстри народної творчості.

15:46 | 13.08.2018

Віра Холодна, Лев Вайнгорт та архітектурна спадщина міста:
У Полтаві презентували туристичний пішохідний маршрут

 

   Днями громадські організації CITY lab, SavePoltava, депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков, за підтримки компанії ПрАТ Kyivstar, а також спільно з Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, презентували нові інформаційні таблички на головних архітектурних та історичних перлинах Полтави.