Делегація Полтавщини взяла участь у 4-му Міжнародному туристичному тижні, що проходив у м. Одеса

Версія для друкуВерсія для друку

Делегація Полтавщини взяла участь
 у 4-му Міжнародному туристичному тижні,
що проходив у м. Одеса

 

   З 9 по 14 квітня у місті Одеса проводився 4-й Міжнародний туристичний тиждень, під час якого 11 та 12 квітня п.р. відбулася конференція «Туризм як інструмент міжкультурної взаємодії». Представники Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації взяли участь у цих заходах на запрошення Одеської міської ради.

   11 квітня у конференції взяли участь професіонали в галузі туризм, представники 9 країн світу (Італії, Франції, Нідерландів, Марокко та ін.), органів влади, областей України та іноземні експерти, зокрема представники міжнародних організацій таких як: Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Маркетинг європейських міст (ECM), програма Ради Європи «Інтеркультурні міста», Міжнародна рада музеїв (ICOM).

   Як зазначила Віталіна Мартиновська, – заступник директора Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, кількість туристичних фірм, так і кількість туристів в Україні з кожним роком зростає.

   Генеральний секретар муніципалітету Марракеш (Марокко) презентував свою країну, як одну із високо розвинутих в Африці, яка досягла значних досягнень в галузі туризму. На конференції говорили про організацію кінофестивалів, open-air, виставок та інші спільні заходів, які залучать до країни більше туристів.

   12 квітня продовжено роботу у секції «Кращі практики туристичних міст та регіонів України» в рамках Міжнародної туристичної конференції. Покладено початок реалізації унікального проекту Європейського банку реконструкції та розвитку – «Туристична карта України», яка має на меті продемонструвати туристичний потенціал всієї країни і економічні переваги туризму. Майже всі туристичні міста і регіони України зібралися в Одесі для презентації туристичних продуктів і привабливих для туристів принад свого краю.

   Полтавщину та її культурно-туристичний потенціал представила директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Наверх ↑