Днями на Полтавщині проведено навчання щодо розвитку сільського (зеленого) туризму

Версія для друкуВерсія для друку

Днями на Полтавщині проведено навчання
щодо розвитку сільського (зеленого) туризму

 

   Відповідно до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки, з метою промоції соціально-економічного значення розвитку сільського (зеленого) туризму в контексті сучасних пріоритетів розвитку сільських територій Полтавщини, Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації з 30.06.2020 по 06.07.2020 проведено навчання – «Проєкт «бізнес-інкубатора» у сфері сільського зеленого туризму Полтавської області» (далі – Проєкт) спільно з фахівцями Стартап школи Полтавського університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

   Під час навчання слухачі мали змогу ознайомитися із «Організаційно-правовими аспектами підприємницької діяльності в сфері зеленого туризму», «Основними принципами і цілями, етапами розвитку і стратегії «Exit» для Start-up проєктів та можливості його просування».

   З метою ознайомлення з діяльністю агроосель, учасниками Проєкту 02 і 03 липня 2020 року здійснено виїзні заняття до смт Опішня Зіньківського району у етно-поселення «Старий хутір» та до садиби сільського зеленого туризму «Country house», що у с. Чечелеве Кременчуцького району.

   Зокрема, у етнопоселенні «Старий хутір» ознайомилися із послугами, які надаються: проживання, харчування, захоплюючі майстер-класи, як наприклад, страви з печі – «Майстерня опішнянських страв», піші та велоподорожі, пізнавальні екскурсії, рибалка і лазня, ферма натуральних продуктів, мистецький майданчик.

   У Кременчуцькому районі відбулося знайомство з роботою садиби сільського зеленого туризму «Country house», представлення art-простору туристичного об’єкту та знайомство з садибою сільського зеленого туризму «Кучерява хата» у с. Недогарки Кременчуцького району, господиня якої ознайомила з етно-мотивами у розвитку стартапів.

   Після завершення навчання усі учасники отримали віртуальні сертифікати.

Наверх ↑