На Полтавщині презентовано туристичний проект – стадітур «Омельницькими стежками, що ведуть у дитинство»

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині презентовано туристичний проект –
стадітур «Омельницькими стежками, що ведуть у дитинство»

 

   13 грудня 2019 року у с. Омельник Кременчуцького району Полтавської області, відповідно до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки, з метою проведення туристичної промоції Полтавщини, зокрема зимового сезону, Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації спільно з Омельницькою об’єднаною територіальною громадою (голова – Олександра Шереметьєва) презентовано туристичний проект – стадітур «Омельницькими стежками, що ведуть у дитинство».

   Учасниками стадітуру стали представники туристичних агенцій, засобів масової інформації, органів місцевої влади та самоврядування.

   Презентація включала представлення туристичного продукту, його актуалізацію під час різдвяних та новорічних свят сезону 2019-2020 та відвідування садиб зеленого туризму з майстер-класами, пов’язаними зі старовинним українським побутом та традиціями. Зокрема, навчають як розпалювати піч, випікати хліб,  приготувати борщ та вергуни у  садибі «В гостях у тьоті Моті», поворожити та долучитися до магії – у садибі  «Під знаменами чародійства». Окрім того, у садибі «Затишний вікенд» у світському салоні представлено побут славного козацького роду Трушевських.

   По результатам стадітуру обговорено можливі шляхи його презентації туристичними фірмами м. Полтави.

Наверх ↑