На Полтавщині проведено Полтавський туристичний форум

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині проведено Полтавський туристичний форум

 

   14 серпня 2019 року в заміському готельно-ресторанному комплексі «Relax Park Verholy» (с. Соснівка, Полтавський район) представники Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації взяли участь у Полтавському туристичному форумі. Захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Інформаційний партнер заходу на Полтавщині – Полтавська торгово-промислова палата.

   Полтавський туристичний форум відвідали представники малого та середнього бізнесу туристичної або суміжних галузей Полтавщини (туристичні агенції, асоціації, навчальні заклади, культурні центри, музеї, мистецькі майстерні, готельно-ресторанний бізнес, власники сільських гостьових садиб, приватні організатори активного відпочинку, виробники гастрономічної продукції та ін.).

   Під час форуму обговорювалися питання: про туристичні продукти і те, як правильно їх доносити до цільової аудиторії; про важливість спільної роботи, роль громад, асоціацій, альянсів у розвитку туризму та дестинацій, обговорено тенденції трансформації попиту та розвитку сервісу туристичної галузі; музейний сервіс: кейси та перспективи для туризму тощо. Окрім того, проведено майстер-клас по виготовленню полтавських галушок від шеф-повара ресторану «Food & Forest» (Полтавський район, с. Соснівка, вул. Соснова, 1).

Наверх ↑