На Полтавщині проведено Студентський туристичний велозліт

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині проведено Студентський туристичний велозліт
«Мальовничими околицями Полтави. Місця, пов’язані з Полтавською битвою»

 

   24 квітня 2017 року з нагоди 120-річчя від дня народження нашого земляка, українського вченого-винахідника Юрія Васильовича Кондратюка, управлінням інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації спільно з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та за участі ГО «ВелоПолтава», з метою популяризації спортивно-оздоровчого туризму та туристичних маршрутів із активними способами пересування, пропагування серед молоді здорового способу життя проведено Студентський туристичний велозліт та туристичну розвідку за маршрутом «Мальовничими околицями Полтави. Місця, пов’язані з Полтавською битвою».

   На початку заходу учасники ознайомилися з матеріалами Музею ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка, присвяченими останньому, поклали квіти до пам’ятника видатному вченому, що поруч з Полтавським музеєм авіації й космонавтики, відвідали оглядову екскурсію в музеї.

   Маршрут подальшої велосипедної подорожі проходив околицями обласного центру до пам’ятного знаку на місці поранення саме в свій день народження шведського короля Карла ХІІ 17 червня 1709 року під час Полтавської битви. Даний знак розташований на території ресторанно-готельного комплексу «Глухомань», що неподалік від с. Нижні Млини Полтавського району.

   Далі учасники велозльоту відвідали туристичний табір «Сенегал», де ознайомилися з новаціями в організації туристичних подорожей з активними способами пересування як на воді, так і суходолом.

   За підсумками велозльоту та туристичної розвідки всі учасники отримали безліч позитивних емоцій, заряд бадьорості та одностайно підтримали пропозицію продовжити аналогічні заходи протягом всього туристичного сезону.

Наверх ↑