На Полтавщині стартувала «Віртуальна школа сільського зеленого туризму»

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині стартувала «Віртуальна школа сільського зеленого туризму»

 

   Успішні практики Полтавщини (Україна), Польщі та Литви ділились досвідом, як відродити село завдяки зеленому туризму. Вдруге в обласному центрі для власників зелених садиб, представників ОТГ та державних службовців із районів організували Школу сільського зеленого туризму. Цього року захід проводять онлайн.

   Віртуальна школа сільського зеленого туризму на Полтавщині – освітній проєкт, головна мета якого – розповісти новачкам, у яких є ідея створення об’єкта сільського зеленого туризму, про те, з чого починати, які види самозайнятості у цьому напрямку є.

   Три дні учасники заходу обмінюватимуться досвідом, знайомитимуться з роботою садиб сільського зеленого туризму в нашому регіоні та за кордоном.

   «Щиро вітаю всіх учасників проєкту. Приємно, що школа сільського зеленого туризму не втратила актуальності. Цьогоріч проводимо її онлайн. Дякую спікерам, які готові поділитися досвідом та дати настанови початківцям. Саме від тих, хто хоче започаткувати свою справу, хотілося б отримати зворотній зв’язок. А саме – почути, як поліпшити освітню програму, яка інформація була б для вас цікавою та корисною. Що в подальшому ви використовували в своїй роботі, – сказала заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко. – Облдержадміністрація та профільний Департамент культури і туризму гарантують вам всебічну підтримку на початковому етапі та в подальшій роботі. Сподіваюся, що після завершення карантину ми зустрінемося з представниками зелених садиб та тими, хто тільки робить перші кроки в цій справі».

   Своїми секретами успіху ведення зеленого туризму під час семінару ділились литовці та поляки Гедріус Калніус, власник «Кalniaus-sodyba», Жанна Галаша, представник садиби «Siedlisko».

   Катерина Рижеченко також зазначила, що найактивніші учасники зможуть взяти участь у наступному етапі – бізнес-інкубаторі сільського зеленого туризму на Полтавщині.

   Після завершення освітнього курсу кожен учасник Школи отримає сертифікат.

Наверх ↑