На Полтавщині вперше проведено Міжнародний фестиваль культури «Гребінчині вечорниці»

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині вперше проведено
Міжнародний фестиваль культури «Гребінчині вечорниці»

 

   8-9 вересня п.р. у м. Гребінка та с. Мар’янівка Гребінківського району туристична громадськість області та працівники управління інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації взяли участь у заходах 1-го Міжнародного фестивалю культури «Гребінчині вечорниці» на запрошення Гребінківської райдержадміністрації, яка стала організатором Фестивалю за підтримки Міжнародного доброчинного фонду «Українська хата».

   Даний захід започатковано з метою гідного вшанування пам’яті нашого знаного земляка, класика української літератури Євгена Павловича Гребінки (1812-1848 рр.). Фестивальні заходи та дійства відбуваються на його малій батьківщині – у с. Мар’янівка (колишній хутір Убіжище Пирятинського повіту Полтавської губернії) та в районному центрі Полтавської області – в м. Гребінка, названого на честь письменника, українського байкаря, видавця й громадського діяча.

   Цікаво на виставці під час відкриття заходу представили себе сільські та селищні громади району, неначе потрапляєш на справжні вечорниці у Мар’янівці. Чого тут тільки не було: і смаколики, і старожитності, й ретро-машина 1940 року випуску… А головне – чудовий настрій від заходу, який по справжньому щиро підтримували господарі заходу і в концертній програмі, і в виставці, і в відношенні до гостей.

   Дякуємо усю команду організаторів і особисто Ростиславу Ростиславівну Капельку, начальника сектора культури Гребінківської райдержадміністрації! Далі буде…

Наверх ↑