На виставці «АГРО-2017» у Києві відбулася презентація туристичного потенціалу Полтавщини

Версія для друкуВерсія для друку

На виставці «АГРО-2017» у Києві відбулася презентація
туристичного потенціалу Полтавщини

 

   07-08 червня 2017 р. у м. Київ делегація Полтавщини гідно презентувала багатий туристичний та творчий потенціал нашого краю на ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017», що проводилася за підтримки Мінагрополітики України.

   До складу обласної делегації увійшли заступник начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Лариса Оніщук, представники Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, Полтавської регіональної громадської організації «Обласний туристичний кластер», власники приватних садиб сільського зеленого туризму, полтавські заслужені майстри народної творчості України.

   Особливу увагу гостей та учасників виставки привернула презентація власників садиб сільського зеленого туризму (зокрема, садиби сільського апітуризму «Золота Сота» у с. Петрівка Полтавського району з виставкою власних апіпродуктів) та презентація відповідних туристичних послуг.

   Жвавий інтерес викликали й майстер-класи полтавських майстрів: Надії Вакуленко – художниці-майстрині, що демонструвала способи створення художньої вишивки для одягу у національному стилі (із зразками власних виробів) та Наталії Свиридюк – викладача майстер-класів з лялькарства з колекцією створених власноруч ляльок-мотанок.

   Під час круглого столу «Державно-приватне партнерство, як платформа для створення комплексного туристичного продукту у сільській місцевості» Лариса Оніщук представила новий пілотний регіональний проект створення агрорекреаційного кластеру «Диканка цілий рік», розроблений за підтримки управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації, на засадах державно-приватного партнерства органів влади та власників агросадиб Диканщини, музейних закладів, громадських організацій туристичного спрямування. Даний кластер сприятиме розвитку та популяризації внутрішнього туризму в області.

   Тож, Полтавська земля щиро запрошує туристів різного віку та вподобань відвідати творчі осередки та туристичні принади нашого краю!

Наверх ↑