Полтавці презентували туристично-рекреаційний потенціал регіону на ІІ Запорізькому туристичному фестивалі-ярмарку «Запоріжжя – місце щастя»

Версія для друкуВерсія для друку

Полтавці презентували туристично-рекреаційний потенціал регіону
на ІІ Запорізькому
туристичному фестивалі-ярмарку «Запоріжжя – місце щастя»

 

   27-28 травня 2017 р. управлінням інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації організаційно забезпечено участь делегації туристичної спільноти регіону на ІІ Запорізькому туристичному фестивалі-ярмарку «Запоріжжя – місце щастя».

   Обласну делегацію очолив голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму О.Л. Алексюк. До складу делегації входили представники управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації, музейних закладів, туристичного бізнесу, громадських організацій туристичного спрямування Полтавщини.

   З рекламно-презентаційними матеріалами про туристичний потенціал нашого славетного краю ознайомилися чисельні відвідувачі та учасники фестивалю-ярмарку, в тому числі й з інших регіонів держави.

   Під час інформаційного туру полтавці, разом із делегаціями з інших регіонів України, відвідали Національний заповідник «Хортиця», де переглянули театралізоване дійство про майстерність та володіння козацькою зброєю часів Запорізької Січі, туристичні об’єкти м. Бердянська, розташованого на північному узбережжі Азовського моря, серед яких – Художні музей ім. І.І. Бродського, аквапарк «Мис доброї надії», зоопарк «Сафарі», Набережна площа та ін., санаторно-курортні заклади та заклади відпочинку курортного міста, де обмінялися рекламними матеріалами про можливості оздоровлення й відпочинку.

Наверх ↑