При Полтавській обласній державній адміністрації створено Координаційну раду з питань туризму та курортів

Версія для друкуВерсія для друку

При Полтавській обласній державній адміністрації
створено Координаційну раду з питань туризму та курортів

 

   30 липня відбулось перше засідання Координаційної ради з питань туризму та курортів при Полтавській облдержадміністрації. На зустріч запросили провідних фахівців з розвитку туризму та курортів: екскурсоводів, керівників туристичних агенцій, зелених садиб, музеїв, готелів та ін.

   У ході засідання обрали голову, заступника голови, секретаря та затвердили положення про Координаційну раду з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській ОДА.

   Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко наголосила, що цього року українці через карантин більше почали подорожувати Україною. І це той момент, коли варто говорити про розвиток внутрішнього туризму та вирішувати проблемні питання. Туризм, без перебільшення, на сьогодні є сферою, яка найбільше постраждала через пандемію. Ніколи внутрішній туризм не мав такої уваги, стільки про нього не говорили, ніхто стільки не подорожував Україною. Тому наше головне завдання зараз – таким чином побудувати взаємодію, щоб жодна з організацій, дотичних до туризму, не залишалась сам на сам. Це і туристичні агенції, і екскурсоводи, і готельєри, і власники сільських зелених садиб, громадські організації, що займаються питаннями туризму, зокрема активного його напрямку, курортні заклади.

   Заступник директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Інна Шерстюк підкреслила, що на офіційному сайті та сторінках Департаменту у соціальних мережах буде опубліковано опитувальник, який міститиме основні напрямки діяльності Ради та прохала фахівців галузі долучитися та визначити найбільш проблемні питання розвитку туризму в Полтавської області.

   Державне агентство розвитку туризму України на сьогодні досить активно розробляє законодавчі ініціативи. Стартували проєкти «Diskaver Ukraine», «Мандруй Україною», ініційовано опитування по діяльності та сертифікації екскурсоводів.

   Департамент культури і туризму Полтавської ОДА долучився до ініціативи Державного агентства розвитку туризму України щодо створення каталогу туристичних місць – платформа «Diskaver Ukraine». Участь у цьому проєкті безкоштовна за умови подання інформації за посередництвом Департаменту. Представники туристичної галузі можуть надавати інформацію за встановленою формою для популяризації туристичних об’єктів за тел.: +38(0532) 606369, ел. адреса: sasha1994milan@gmail.com.

   

Наверх ↑