Програма обласного етнофестивалю «ГЕЛОН-ФЕСТ»

Версія для друкуВерсія для друку

ПРОГРАМА
обласного етнофестивалю
«ГЕЛОН-ФЕСТ»

(с. Більськ, Котелевський район, Полтавська область)

10 СЕРПНЯ 2019 року

15.00

Офіційне святкове відкриття.

15.25

Лайф-драйв-шоу «ЖИВІ БАРАБАНИ»,
керівник – заслужений працівник культури України Євген Дудник).

16.30

Гурт «РЕВІЗОР» (м. Полтава),
солістка – заслужена артистка України Тетяна Садохіна,
керівник – Володимир Шевчук.

17.40

Український музичний гурт «ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ»

18.40

Неля Каблучка – солістка військового оркестру, лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів.

19.00

Святковий концерт «З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ!»,
Полтавський академічний симфонічний оркестр,

диригент оркестру – Єлизар Пащенко, солісти та неповторна оперна діва, солістка всесвітньовідомих оперних театрів Марія  Максакова,
головний диригент – народний артист України Віталій Скакун.

20.20

Конкурс «КРАЩА РОДИНА У ВИШИВАНКАХ»,
авторський показ українських віночків від Ірини Григорової за участю модельного агентства «Століття краси», керівник – Ольга Агеєва.

20.40

Гурт «ONEYROID» (м. Полтава).

21.30

Український гурт «The DOOX».

22.30

Рок-гурт «МОТАНКА».

23.30

ФАЄР-ШОУ

24.00

Етно-дискотека від ді-джея ГЕЛОН

   УПРОДОВЖ СВЯТА: музичні вітання від фольклорного гурту Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, кращих мистецьких колективів Котелевського району, гурту «Троїсті музики» (м. Кобеляки).

НА ОКРЕМИХ ЛОКАЦІЯХ:

17.00-17.20 – театралізоване дійство «скіфських» реконструкторів (за Геродотом);

17.20-17.35 – одиночні скіфські бої;

17.00-17.40 – шоу кінного театру «Чотири підкови»;

17.40-17.50 – театралізація ГЕРОДОТА ТА ДІОНІСА (локація «Альтанка»);

21.00 – «кіно під відкритим небом».

   Екскурсії, майстер-класи майстрів народної творчості Полтавщини, Ковальське свято, польоти на паратрайку тощо.

11 СЕРПНЯ

10.00–10.10

Ви ступ «скіфських» ре конструкторів (пісня «МЕЧ АРЕЯ»),

локація – сцена.

10.10

Український музичний гурт «ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ»,

сольна програма Ярослава Джуся.

10.40

Обласний огляд-конкурс фольклорних колективів «ЧИСТА КРИНИЦЯ».

15.00

Гурт «АРІЗОНА» (м. Полтава).

16.00

Шоу кінного театру «Чотири підкови».

16.40

Офіційне закриття етно-фестивалю

НА ОКРЕМИХ ЛОКАЦІЯХ:

10.15-10.20 – театралізація ГЕРОДОТА ТА ДІОНІСА (локація «Альтанка»);

10.45-11.00 – одиночні скіфські бої;

13.00-14.30 – театралізована екскурсія Більським городищем з відвідуванням місць археологічних розкопок.

Наверх ↑