Проведено Міжрегіональний туристичний фестиваль "Гастрономічна гостинність Полтавщини"

Версія для друкуВерсія для друку

Проведено Міжрегіональний туристичний фестиваль

Гастрономічна гостинність Полтавщини”

​​

   З метою розвитку та популяризації національного туристичного продукту, активізації туристичних потоків на терени Полтавської області, налагодження ділових контактів між органами влади та підприємствами, установами і організаціями туристичної сфери, 16 травня 2015 року на Театральній площі у м. Полтава Департаментом інфраструктури та туризму облдержадміністрації під час обласних заходів до Дня Європи в Україні організовано та проведено Міжрегіональний туристичний фестиваль “Гастрономічна гостинність Полтавщини”.

   Протягом дня учасники та гості святкових заходів мали можливість ознайомитись з туристичним потенціалом районів і міст Полтавщини, майстрами народних промислів, садибами сільського зеленого туризму, спостерігати за проведенням майстер-класів майстрами декоративно-ужиткового мистецтва, посмакувати гастрономічні вироби української й інших національних кухонь.

   Управлінням культури облдержадміністрації було забезпечено проведення музичного марафону. Тож, протягом всього святкового дня зі сцени, встановленій на Театральній площі Полтави, лунала музика – і класична, і народна, і естрадна.

   Під час фестивалю проведено конкурс українських національних страв, якими зазвичай пригощають гостей господині нашого квітучого краю – полтавські галушки, вареники та короваї. За результатами дегустації переможцями у конкурсі галушок і вареників стали Гадяцький та Зіньківський райони, за найкращий коровай – Великобагачанський та Пирятинський райони.

   Продовженням співпраці у туристичній сфері з іншими регіонами держави стало урочисте підписання угоди про співробітництво у галузі туризму, курортів та культури між Департаментом інфраструктури та туризму Полтавської та Департаментом культури і туризму Харківської обласних державних адміністрацій. Дана угода сприятиме налагодженню партнерських відносин між представниками туристичної галузі обох областей, об’єднанню зусиль щодо популяризації внутрішнього туризму на теренах сусідніх регіонів.

   Керівництво Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації висловлює щиру подяку за допомогу в організації туристичного фестивалю “Гастрономічна гостинність Полтавщини” всім райдержадміністраціям та міськвиконкомам, які брали участь у заході та сприяли залученню до нього представників бізнесу. Особлива подяка – викладачам та студентам факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Полтавського університету економіки і торгівлі (декан – кандидат архітектури Страшко Людмила Михайлівна), котрі безпосередньо брали участь у підготовці та проведенні туристичного фестивалю, а також студентам-волонтерам, які у якості екскурсоводів провели для гостей дійства безкоштовну екскурсію центральною частиною Полтави.

Наверх ↑