ТИЖДЕНЬ ТУРИСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: САДИБА «COUNTRY HOUSE»

Версія для друкуВерсія для друку

ТИЖДЕНЬ ТУРИСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ:
САДИБА «COUNTRY HOUSE» (СІЛЬСЬКА ХАТИНКА)

 

   Доброго дня! Хочу познайомитися з усіма, кому цікава історія нашого народу, природа рідного краю та бажання змістовно відпочивати в сільській місцевості з користю для здоров’я та інтелекту.

   Мене звати Надія Михайлова .Давно займаюсь і вболіваю за внутрішній туризм України.

   Маю свою садибку «Country House» (Сільська Хатинка) заміський кластер-дім сільського туризму, правдивої їжі, етно-просвітництва, еко-освіти, творчого розвитку і відпочинку, яка знаходиться в с. Чечелеве на Полтавщині (8 км від м. Кременчук).

   В садибі проводяться тематичні події, та постійно діють декілька проектів: «Живий музей кременчуцьких вергунів», Дитячий кантрі-клуб, кантрі-табір для дітей та дорослих, куховарня просто неба, авторський фестиваль «Гарбузовий фест-квест», школа внутрішнього туризму, ТУРИСТИЧНА ПЛАТФОРМА «STAYCATION» (ВІДПОЧИНОК ВДОМА), ГО «Відпочинок вдома».

   Особливо популярні в садибі:

- шкільні тури (найбільше в ЖИВИЙ МУЗЕЙ КРЕМЕНЧУЦЬКИХ ВЕРГУНІВ);

- одноденні табори відпочинку для дітей та дорослих;

- семінари-практикуми з садівництва та ландшафтного дизайну;

- етно-дійства;

- фешн-шоу гусей;

- гастрономічні Мк з приготування страв в печі, на кабиці та на відкритому вогні;

- екскурсії до різдвяної хижини гномів.

   Дуже сумували в час карантину без вас, дорогі туристи. Та й ви – без нас, бо маємо купу дзвінків і запитань, коли ж можна до нас.

   Повідомляю, що зустрічаємося 4 липня о 12.00 в ЖИВОМУ МУЗЕЇ ВЕРГУНІВ на сімейний День радості, який пройде в дуууууже цікавому форматі!

   Паралельно з розвагами та відпочинком 4 липня ми розповімо про нашу нову локацію Country-еко-LAND та про проекти, які плануємо там реалізувати.

   Про наші новинки ви зможете також прочитати на сторінці ТУРИЗМ НА ПОЛТАВЩИНІ в наших наступних публікаціях протягом тижня, а також на наших власних сторінках у соцмережах:

https://www.facebook.com/1CountryHouse/

https://www.facebook.com/VERGUNETS/

https://www.facebook.com/groups/144769966121813/

 

   Сільська хатинка Country House бажає здоров’я, гарного настрою і запрошує до себе на гостину!

      Country House (Сільська Хатинка) – заміський кластер-дім сільського туризму, правдивої їжі, етно-просвітництва, еко-освіти, творчого розвитку і відпочинку.

   с. Чечелеве, Полтавська область (8 км від центру м. Кременчук), контактні тел.: (066) 0030282, (067) 7713855, тел./вайбер: (‎‎‎‎‎‎067) 7713855.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВІЗИТ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!!!

Наверх ↑