ТИЖДЕНЬ ТУРИСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР «ЛУБНИ»

Версія для друкуВерсія для друку

ТИЖДЕНЬ ТУРИСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ:
ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР «ЛУБНИ»

 

   Лубни – місто з 1000-літньою історією. Саме тут діє наш туристично-інформаційний центр. Ідея створення ТІЦ як інноваційного туристичного інформаційного простору реалізована Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Історія Майбутнього».

   Метою Центру є розвиток туристичної привабливості Лубенщини, Полтавщини та всієї України, а також – формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки.

   За час своєї роботи ТІЦ-Лубни вже знайшов своїх постійних шанувальників серед мандрівників не тільки з усієї України, а й з ближнього зарубіжжя. Але ми впевнені, що наша мала батьківщина, яку іменують «Українською Швейцарією» стане відомою та туристично привабливою для всього світу.

   Ми пропонуємо:

- Оглядові екскурсії

- Історичний туризм

- Індустріальний туризм

- Літературний туризм

- Розважальний туризм

- Агро та Екотуризм

- Гастротуризм

- Сплав на байдарках по р. Сула

   Окрім вже розроблених маршрутів, ТІЦ-Лубни постійно залучає краєзнавців, істориків, літераторів до співпраці, організовуючи все нові й нові авторські екскурсії, літературні вечори та тематичні зустрічі.

   На базі ТІЦ-Лубни створений дитячий Клуб Скаутів, де допитлива малеча весело відпочиває, набуває корисних навичок туриста, вчиться комунікації, відкриває сторінки історії рідного краю, вчиться любити і цінувати природу.

Запрошуємо подорожувати!

Поінформуємо – організуємо! Відкриті для співпраці.

 

Наша адреса: м. Лубни, проспект Володимирський, 81,

тел. (095) 453 48 06, (098) 677 51 54).

Детальніше:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100016691535521

https://www.instagram.com/p/CBC9wyflfuF/?igshid=tqyk67dqpdqz

Наверх ↑