У місті-курорт Миргород обговорювали питання подальшого розвитку санаторно-курортної справи на Полтавщині

Версія для друкуВерсія для друку

У місті-курорт Миргород обговорювали питання подальшого розвитку
санаторно-курортної справи на Полтавщині

 

   27 листопада 2019 року у м. Миргород на базі ПрАТ «Миргородкурорт», з нагоди Міжнародного дня толерантності та з метою популяризації санаторно-курортного потенціалу Полтавської області, активізації розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, ділових та партнерських відносин, обміну досвідом та презентації можливих напрямків лікування й оздоровлення, відповідно до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки, Річного плану роботи Департаменту культури і туризму облдержадміністрації на 2019 рік проведено одноденний Workshop на тему: «Санаторно-курортний потенціал Полтавщини: стан та перспективи розвитку».

   У заході брали участь представники провідних санаторно-курортних закладів області, органів державної та місцевої влади, маркетингових агентств, вищі навчальні заклади та засоби масової інформації.

   Санаторно-курортний потенціал Полтавщини представлений 12 санаторіями державної та приватної форм власності. На сучасному етапі роль санаторно-курортних закладів значно зростає у зв’язку із необхідністю оздоровлення великої кількості населення, яке потрапило під вплив різноманітних негативних факторів.

   Програма заходу включала: презентацію санаторно-курортного потенціалу Полтавщини на прикладі діяльності Медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України та ПрАТ «Миргородкурорт»; питання щодо сучасних екологічних аспектів розвитку туризму; можливості презентації туристичного продукту на сучасних інформаційних платформах.

   Учасники Workshop мали змогу ознайомитися із досвідом співпраці музейних та санаторно-курортних закладів на прикладі Літературно-меморіального музею Д. Гурамішвілі, Миргородського краєзнавчого музею та ПрАТ «Миргородкурорт», між якими укладено відповідну угоду в сфері надання екскурсійних послуг відпочиваючим.

Наверх ↑