У Полтаві обговорили актуальні питання розвитку туризму в області

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві обговорили актуальні питання розвитку туризму в області

 

   04 травня 2017 р. у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського управлінням інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації проведено нараду «Актуальні питання розвитку туризму в області» за участі голови постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму О.Л. Алексюка, керівників структурних підрозділів з питань туризму і курортів районних державних адміністрацій, міськвиконкомів, селищних, сільських рад та громадських організацій туристичного спрямування.

  На початку наради присутні привітали з особистим ювілеєм голову Полтавської регіональної громадської організації «Обласний туристичний кластер» Наталію Олександрівну Однойко, котрій за вагомий внесок у розвиток туристичної галузі Полтавщини була вручена Почесна грамота Полтавської облради, та з Днем народження –директора Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського Олександра Борисовича Супруненка.

   Під час наради начальник управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації О.Є. Колесников, звернув увагу присутніх на те, що туристична сфера складається із взаємозалежних суспільно-господарських ланок, перетворенню яких на цілісну систему має і буде сприяти місцева влада. Визначено необхідність та напрямки подальшого розвитку й популяризації туризму в регіоні . Також він повідомив, що Полтава обрана для проведення чергового засідання Ради туристичних міст і регіонів України в червні цього року. Начальник управління нагадав присутнім минулорічне доручення голови облдержадміністрації В.А. Головка щодо встановлення інформаційно-вказівних дорожніх знаків до історико-культурних об’єктів та туристичних місць.

   Про всебічну, в тому числі й фінансову, допомогу депутатського корпусу обласної ради щодо розвитку туристичного потенціалу територій області зазначив і голова постійної комісії облради з питань молодіжної політики, спорту та туризму О.Л. Алексюк.

   Заступник начальника управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Л.М. Оніщук надала присутнім консультативно-методичні роз’яснення щодо особливостей створення та популяризації місцевого туристичного продукту як на теренах області, так і за її межами.

   За підсумками проведеної наради прийнято рішення про подальше залучення представників районів під час всеукраїнських та міжрегіональних виставкових заходів, постійну участь всіх без виключення територій області у туристичних виставках та фестивалях, що проводяться на Полтавщині, а також про обов’язкову реалізацію та виконання запланованих дій задля покращення туристичної привабливості всіх куточків нашого краю. 

Наверх ↑