У Полтаві обговорювали питання розвитку музейної справи

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві обговорювали питання розвитку музейної справи

 

   27-28 листопада 2018 року у приміщенні літературно-меморіального музею імені І. П. Котляревського відбувся ВОРКШОП (практикум) «Майбутнє минулого або музейна справа у ХХІ сторіччі. Позитивний імідж як запорука успіху музеїв».

   Організаторами заходу виступили управління культури Полтавського міськвиконкому спільно з КО «Інститут розвитку міста» та Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ. До участі у форумі були запрошені ті, хто має стосунок до туристичної галузі міста, зокрема, керівники музеїв та профільні заступники. Серед учасників були й предстаники Департаменту культури і туризму Полтавської обласної деражвної адміністрації.

   З вітальним словом до присутніх звернулася заступник Полтавського міського голови з питань діяльності та розвитку гуманітарної сфери Людмила Бойченко, яка зазначила, що, оскільки Полтава має багату історію та великий туристичний потенціал, цю галузь необхідно розвивати якомога інтенсивніше. Оскільки одним зі стратегічних цілей «Концепції інтегрованого розвитку м. Полтава 2030» є привабливий туристичний напрям, то і робота має проводитися відповідна. Важливим в цьому напрямі є об’єднання інтересів та бачення мешканців міста, влади та бізнесових структур, зазначив директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко. Під час роботи форуму працівникам музейних закладів презентували основні цілі «Концепції інтегрованого розвитку міста 2030».

   Головною метою заходу є презентація новітніх методів роботи музеїв, обговорення та розроблення шляхів налагодження комунікації із громадою,  створення відповідного іміджу та покращення якості обслуговування, збільшення кількості відвідувачів.

   Основні питання розвитку музейної галузі для присутніх розкрили сертифікований бізнес-тренер з питань ефективної комунікації та стратегічного маркетингу, кандидат історичних наук Вікторія Ловак та генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, кандидат історичних наук, Заслужений діяч мистецтв і культури  в Східній і Центральній Європі(США) Ігор Пошивайло.

   В рамках роботи форуму учасники відвідали Національний історичний музей імені Д. Яворницького (м. Дніпро) де мали змогу познайомитися з досвідом музею щодо застосування сучасних форм роботи.

Наверх ↑