У Полтаві відбулись заходи ІХ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!»

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві відбулись заходи

ІХ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!»

 

   11-12 листопада 2015 року у виставковій залі Полтавського міського будинку культури управлінням інфраструктури та туризму облдержадміністрації проведено ІХ Міжрегіональну виставку-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!», під час якої, окрім районів та міст області, свій туристичний потенціал презентували делегації з 6 регіонів держави, а саме: Запорізької (http://www.zoda.gov.ua/article/61/kultura-i-turizm.html), Кіровоградської (http://tourism.kr-admin.gov.ua), Київської (http://www.ko-tourism.gov.ua), Миколаївської (http://economy-mk.gov.ua/turizm), Сумської (http://sumytour.in.ua) та Харківської (http://omctur.kh.ua) областей.

   Проведення такої виставки вже стало доброю традицією для туристичної спільноти Полтавщини. У цьому році наш регіон представляли фахівці підрозділів культури і туризму райдержадміністрацій та міськвиконкомів міських рад міст обласного підпорядкування, представники музеїв, санаторно-курортних та готельних закладів, туристичних агенцій, садиб сільського зеленого туризму, майстри народних промислів. Активну участь в організації та проведенні виставки-турсалону брали волонтери з числа студентів факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Полтавського університету економіки і торгівлі.

   Тож, у цьому році учасники та гості ІХ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!», окрім туристичного потенціалу нашого славетного краю, ознайомились і з туристичними принадами інших регіонів держави, що, сподіваємось, сприятиме подальшому розвитку туризму в Україні, насамперед – внутрішньому.

Наверх ↑