У Полтаві відбулись заходи XIII Міжрегіональної виставки- турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!»

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві відбулись заходи XIII Міжрегіональної виставки- турсалону
«Відпочивайте на Полтавщині!»

 

   18 травня 2019 року в рамках відзначення Дня Європи у Полтаві відбулася XIII Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!». У заході взяли участь представники з Литви й Латвії, гості з Львівської, Чернігівської, Чернівецької, Тернопільської та Харківської областей, котрі презентували туристичний потенціал своїх регіонів. Туристично-рекреаційні родзинки та кулінарні вподобання Полтавщини були представлені Департаментом культури і туризму облдержадміністрації, органами місцевої влади та самоврядування, територіальними громадами та представниками бізнес-ланок сфери туризму нашого гостинного краю. Долучилися до участі у виставці-турсалоні й вірменська та єврейські громади.

   Розпочалося дійство з виступу народного хору «Калина», який цього дня святкував своє 40-річччя з часу створення. Привітати ювілярів в особі керівника хору, заслуженого діяча мистецтв України Григорія Левченка, завітав заступник голови обласної державної адміністрації Микола Білокінь, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Микола Степаненко. Також Г. Левченко отримав міжнародну нагороду від Юліуса Казенаса – засновника Литовського фонду «Єднання» та ордену «За Єдність».

   Протягом дня на Театральній площі виступили: модельна агенція «Століття краси» з колекцією «Барви Полтавського краю», симфонічний оркестр Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка, український народний оркестр Полтавської обласної філармонії з новою програмою, Полтавський симфонічний оркестр та багато інших творчих колективів Полтавщини.

Наверх ↑