У Полтаві відбулося розширене засідання колегії Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві відбулося розширене засідання колегії
Департаменту культури і туризму
Полтавської обласної державної адміністрації

 

   19 лютого 2019 року у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулося розширене засідання колегії Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

   Участь у засіданні колегії взяли заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, директор Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель, директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, директори закладів культури обласного підпорядкування, керівники структурних підрозділів сфери культури, туризму, національностей і релігій районних державних адміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад.

   У рамках роботи колегії відбулося підписання Меморандуму про співпрацю у галузі культури між Полтавською обласною державною адміністрацією та Українським центром культурних досліджень. У підписанні меморандуму взяли участь заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло та директор Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель.

   Метою підписання меморандуму є реалізація реформи децентралізації у галузі культури та відповідно до пріоритетів Уряду до 2020 року щодо зміцнення потенціалу галузі культури, ролі культури у соціальному житті громад та міст України, забезпечення культурних прав громадян на отримання якісних культурних послуг у незалежності від місця проживання. Співробітництво у даному напрямку є складовою частиною формування єдиного культурного простору Держави, що сприятиме налагодженню міжнаціональних відносин, формування сталих громад та наданню впливу на економічний розвиток населених пунктів. Після підписання меморандуму сторони сприятимуть налагодженню прямих контактів між Департаментом культури і туризму Полтавської ОДА, закладами культури обласного рівня та головним офісом Українського центру культурних досліджень шляхом введення регіонального представника останнього до складу дорадчої ради Департаменту культури і туризму облдержадміністрації.

   Також сторони інформуватимуть одна одну про міжнародні проекти, конкурси, гранти, що сприятимуть виконанню спільних завдань, пов’язаних з імплементацією Конвенцій ЮНЕСКО, реформи децентралізації в Україні. Підписанти Меморандуму розвиватимуть співробітництво у сфері збереження культурної спадщини та реставрації пам’яток культури та історії, впроваджуватимуть співробітництво між бібліотечними закладами, музейними установами, закладами освіти у сфері культури, клубними установами та іншими галузевими організаціями регіонального рівня.

 

Наверх ↑