Відбулось обласне свято «Купальські ігри на батьківщині М. Гоголя»

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулось обласне свято «Купальські ігри на батьківщині М. Гоголя»

 

   Грандіозно та містично відсвяткували Івана Купала на батьківщині М.В. Гоголя у селі Гоголеве Шишацького району 6 липня 2018 року.

   Організаторами свята стали Департамент культури і туризму облдержадміністрації та Національний музей-заповідник Миколи Гоголя, за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради.

   Гостей свята розважали відомі артисти, працювало містечко майстрів, де можна було не лише ознайомитися з унікальними талантами наших земляків майстрів з вишивки, гончарства, килимарства та розпису, але й придбати на згадку їх сувенірну продукцію. На території святкування розташувалися імпровізовані столи-лави із тюків соломи, атракціони для дітей, а також пасіка Рудого Панька.

   Феєричний виступ подарувала неперевершена оперна співачка Марія Максакова у супроводі Полтавського симфонічного оркестру, диригентом якого є народний артист України Віталій Скакун. Чудовим й незабутнім стало виконання композицій дуетом Марії Максакової та Алекса Луни – українського естрадного співака, володаря рідкісного голосу – контртенора. Фіналом грандіозного фестивалю стало символічне та традиційне пускання вінків на воду та запалення величезного вогнища.

Наверх ↑