Здійснено подорож "Пирятинщина і Т.Г. Шевченко"

Версія для друкуВерсія для друку

 

Фахівці туристичної галузі Полтавщини та прихильники культурно-пізнавального туризму

здійснили науково-методичну подорож до Пирятинського району

,,Пирятинщина і Т.Г. Шевченко”

 1 листопада 2014 року, в межах заходів до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, для фахівців туристичної галузі Полтавщини та прихильників культурно-пізнавального туризму проведено навчально-методичну подорож до Пирятинського району ,,Пирятинщина і Т.Г. Шевченко”.

 До екскурсійної групи долучились працівники Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації (директор Департаменту – Сергій Марчишинець), представники профільних громадських об’єднань, туристичних фірм та полтавці, котрі є прихильниками культурно-пізнавального туризму.

 Учасники екскурсійної групи розпочали свою подорож Пирятинщиною з відвідування Пирятинського районного краєзнавчого музею, заснованого у 1967 році та в експозиції якого на сьогодні перебуває близько 13 тисяч різноманітних експонатів.

 Під час екскурсії містом Пирятин учасники туристичної групи відвідали Собор Різдва Пресвятої Богородиці, відкритий та освячений у 1781 році та який є пам’яткою архітектури.

 Наступним місцем відвідування екскурсантів стало село Березова Рудка, що за 25 км від районного центру. Екскурс в історію села та про визначних людей, які відвідували цю місцевість, розповіла учасникам подорожі директор Березоворудського народного історико-крєзнавчого музею Валентина Гончар.

 Далі екскурсійна група вирушила у с. Крячківка, де відвідала районний фольк-фест ,,Співограй”, на якому фольклорні колективи Пирятинщини виконували українські пісні та відтворювали національні обряди.

 Наприкінці подорожі учасники екскурсії відвідали у с. Велика Круча Музей українського побуту, крамницю сувенірів та першу приватну пивоварню.