Методичні рекомендації щодо участі у грантових програмах та конкурсах

Версія для друкуВерсія для друку
Методичні рекомендації щодо участі у грантових програмах та конкурсах
 

   Гранти – грошові або інші засоби, що передаються громадянами та юридичними особами (в тому числі іноземними), а також міжнародними організаціями для проведення конкретних наукових досліджень, розробки законопроектів, підготовки кадрів та інших цілей на умовах, передбачених грантодавцем. Гранти надаються безкоштовно і без повернення.

   Грант – це реальна можливість отримати цільове фінансування на розвиток.

   Тож, Ресурсний центр ГУРТ інформує про гранти, дія яких розповсюджується на Україну (сайт: http://gurt.org.ua/).

   Гранти надає Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні (сайт: http://www.municipal.gov.ua/).

   Малі, Стандартні та Стратегічні гранти Міжнародного Вишеградського Фонду (сайт: http://visegradfund.org/grants/standard_grants/).

   Мета: сприяти розвитку співпраці між країнами Вишеградської четвірки та їх сусідами через підтримку спільних культурних, наукових та освітніх проектів, молодіжних обмінів, міжнародного партнерства, туризму.

   Програма Європейского культурного фонду

   Мета діяльності: підтримка європейського культурного обміну і співробітництва між країнами Європи у сфері культури (е-mail: eurocult@eurocult.org).

   Благодійний фонд «Розвиток України» (сайт: http://www.i3grants.org/uk/pages/about)

   Місія Фонду полягає у створенні фундаменту для успішного й стійкого розвитку українського суспільства, інвестуючи в освіту майбутніх поколінь, здоров’я нації, розвиток української культури.

   Конкурс малих грантів (сайт: http://www.civicua.org/news/view.html?q=2407050).

   Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві запрошує взяти участь у VII Конкурсі малих грантів.

   Запрошують до участі громадські (неприбуткові) організації та ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних і невеликих за обсягом активних дій (проектів) зробити внесок у розвитку громадянського суспільства в Україні та долучитися до активної участі в демократичних процесах у своєму оточенні як на локальному, так і на державному рівнях.

   Європейський фонд розвитку українського села (сайт: http://agroconf.org/content/ievropeyskiy-fond-rozvitku-ukrayinskogo-sela.

   Місія Фонду: створення всебічних умов (сприяння) для соціально-економічного розвитку села шляхом надання необхідних фінансових ресурсів у вигляді пільгових банківських кредитів та грантів суб’єктам господарської діяльності (окрім аграрного виробництва) на цілі, що є предметом діяльності Фонду.

   Фінансування діяльності Фонду здійснюватиметься за рахунок залучення коштів неурядових організацій, зокрема місцевого самоврядування, сільських громад, громадських об’єднань, бізнес-структур, а також міжнародних організацій.

   ФУНДАЦІЯ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОЇ СПІВПРАЦІ PAUCI (сайт: http://www.pauci.org/ua).

   Місією Фундації ПАУСІ є розвиток спроможності України інтегруватись до європейських та євроатлантичних структур через запровадження європейського та, зокрема, польського досвіду в Україні, а також інтенсивний транскордонний обмін знаннями та досвідом у ключових сферах, що впливають на розвиток людського капіталу та формування громадянського суспільства. Діяльність Фундації також спрямована на залучення України до активної підтримки демократичних процесів в сусідніх державах: Білорусі, Молдові, Росії та інших країнах пострадянського простору.

Наверх ↑