Запрошуємо полтавців та гостей міста відвідати
День гуцульської культури у Полтаві!

 

   30 квітня 2018 року о 14.00 годині на Театральній площі у м. Полтава відбудеться День гуцульської культури.

   Вхід на фестиваль вільний.

   Посилання на рекламний відеоролик: https://youtu.be/jcOfVZoZAlo

До уваги фахівців туристичної сфери Полтавщини!

 

   Запрошуємо взяти участь у семінарі-тренінгу на тему: «Концепція розвитку туристичного потенціалу Полтавської області», який відбудеться 23 березня 2018 року о 10.30 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

   Захід організовано Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації спільно з представниками Сіверського інституту регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

   Усі деталі щодо організації та проведення семінару за телефонами: (05322) 2-56-91 або (099) 44-17-501. Контактна особа від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації – Костян Лариса Яківна.

Запрошуємо туристичну спільноту Полтавщини на урочистості з нагоди
Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні!

 

   27 вересня 2017 року об 11.00 годині в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбудуться урочисті збори фахівців туристичної галузі Полтавщини, присвячені Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.

   Для участі в зібранні просимо зареєструватись за тел.: (0532) 606-369 або 606-223.

Запрошуємо на безкоштовну пішохідну навчально-методичну екскурсію!

 

   17 серпня 2017 р. о 15:30 год. управління інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації буде проводити безкоштовну пішохідну навчально-методичну екскурсію по м. Полтава «Симон Петлюра і Патріарх Мстислав – видатні полтавці. Полтавський період Симона Петлюри».

   Запрошуємо приєднатися до екскурсії фахівців туристичної галузі, представників громадськості та полтавців, які цікавляться історичним минулим Полтавщини.

   Про місце збору групи буде повідомлено додатково.

   Зареєструватись на екскурсію просимо до 14.08.2017 р. за тел. 606-223.

Запрошуємо відвідати Опішнянський фестиваль натуральної їжі,
що проходитиме на Полтавщині

 

   1 липня 2017 року в с. Опішня Зіньківського району Полтавської області на території Етнотуристичного комплексу «Гостинний двір «Старий Хутір» (вул. Ватутіна, 15) 3 10.00 години проходитиме 2-й Опішнянський фестиваль натуральної їжі («Opishnya Natural Food Festival»).

   Реєстрація за номером: (066) 9939994.

   Вхід на Фестиваль – вільний! Дегустація смаколиків – за помірними цінами.

Запрошуємо прихильників подієвого туризму відвідати фестиваль
з історичного середньовічного бою, що проходитиме на Полтавщині

 

   17 червня 2017 року в м. Горішні Плавні Полтавської області на півострові Барбара (в районі будівлі готелю «Славутич», вул. Набережна, 1) проходитиме фестиваль з історичного середньовічного бою «Дніпровські витязі».

   Організатори: ГО «Історико-культурологічний центр «Крук», Краєзнавчий музей міста Горішні Плавні, ГО «Вогняна рись», Всеукраїнська федерація середньовічного історичного бою, відділ культури, спорту і туризму виконкому Горішньоплавнівської міської ради.

   Програма заходу додається.

Запрошуємо на VІІІ Всеукраїнський екофестиваль «Лель»!

 

   Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у VІІІ Всеукраїнському екофестивалі «Лель», який проходитиме 29-30 квітня 2017 року (початок о 10.00 год.) в Будинку культури с. Крива Руда Семенівського району Полтавської області, як у якості учасника, так і стати його глядачем.

   Реєстрація учасників до 22 квітня п.р. за тел.: (050) 7470726 або на електронну адресу: rckrivorudskiy@yandex.ua.

На Полтавщині буде проведено
Міжрегіональний фестиваль туристичної журналістики

 

   06 квітня 2017 року управлінням інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації буде проведено Міжрегіональний фестиваль туристичної журналістики, присвячений Володимиру Івановичу Вернадському (1863-1945 рр.) – видатному вченому природознавцю, Академіку, одному із засновників Української Академії наук та її першому президенту, життя і діяльність якого пов’язана з Полтавщиною.

   Програму заходів дивіться далі.

Туристичні бренди Полтавщини будуть представлені
на Міжнародному туристичному салоні
UITТ-2017: «Україна – подорожі та туризм»

 

   29, 30 та 31 березня 2017 року на Міжнародному туристичному салоні UITТ-2017: «Україна – подорожі та туризм», що проходитиме у м. Києві в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15), управлінням інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації буде організовано представлення туристичних брендів нашого славетного краю під гаслом «Відпочивайте на Полтавщині!».

   Запрошуємо туристичний загал області до участі в промоції Полтавщини як привабливого регіону для прихильників всіх різновидів туризму.

   Довідки за тел.: (0532) 606-369 або 606-223.

Запрошуємо туристичну спільноту Полтавщини
взяти участь у роботі круглого столу з нагоди
відзначення 100-річчя подій Української революції

 

   21 березня 2017 року о 14.30 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) управлінням інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації спільно з Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського та ГО «Спілка екскурсоводів Полтавщини», на виконання Указу Президента України від 22.01.2016 № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» та відповідного урядового плану заходів, буде проводитися круглий стіл: «Становлення української державності. Шляхи і методи реалізації екскурсійного маршруту «Симон Петлюра та Патріарх Мстислав – видатні полтавці».

   Програму круглого столу дивіться далі.