25-та туристична виставка «NA STYKU KULTUR»

 

   Інформуємо, що у період з 22 по 24 березня 2019 року у м. Лодзь (Республіка Польща) відбудеться 25-та туристична виставка «NA STYKU KULTUR» («На перехресті культур»).

   Туристична виставка «NA STYKU KULTUR» є однією з найбільш відомих та відвідуваних виставок у Польщі, що проводиться з метою поєднання культур та є доброю нагодою представити туристичний та культурний потенціал України. Програма виставки передбачає презентації, круглі столи, семінари з найбільш актуальних проблем туристичної галузі.

   Для українських представників туристичного бізнесу передбачена участь у виставці на комерційній основі: незабудована площа – 160 польських злотих (близько 40 дол. США) за 1 м²; забудована площа – 200 польських злотих (близько 50 дол. США) за 1 м².

   Додаткову інформацію щодо виставки можна отримати у її організаторів за тел.: (48) 605 093 816, e-mail: bartosz.pawlak@makis.pl.

Запрошуємо на інформаційно-просвітницький тур

 

   27 жовтня 2018 року запрошуємо представників туристичних фірм області, екскурсоводів, ветеранів Другої світової війни та інших зацікавлених осіб взяти участь в інформаційно-просвітницькому турі за маршрутом Великі Липняги (Семенівський район) – Хорольська яма (м. Хорол) – Шумейкове урочище (Лохвицький район), який організовує Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації відповідно до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки та з метою вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

   Довідки за тел.: +38(0532) 60-62-23.

На Сорочинському Ярмарку відбудеться обласний огляд-конкурс
фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів, та бандуристів
«Чиста криниця»

 

   22, 23, 25, 26 серпня 2018 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району на Сорочинському Ярмарку Обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної роботи за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації буде проведено обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця».

Детальна інформація: narodna-tvorchist.poltava.ua

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського
17 серпня 2018 року відбудеться семінар на тему:
«Специфіка показу археологічних предметів у музеях та особливості їх зберігання»

 

Запрошуємо фахівців туристичної сфери
на ХІІ Міжрегіональну виставку-турсалон
«Відпочивайте на Полтавщині!»

 

   14-15 вересня 2018 року у м. Полтаві на Театральній площі (вул. Соборності, 23) буде проходити XII Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!»,

   Цьогоріч Полтавщина має на меті створити унікальний туристичний проект, який виведе цей захід на міжнародний рівень, тому виставку-турсалон буде проведено в рамках II Міжнародного фестивалю патріотичного документального кіно «КіноДок».

   Детальна інформація про участь у виставці за тел.: (0532) 60-93-51.

У Полтаві до Дня Європи в Україні
буде проведено
IV Міжрегіональний туристичний фестиваль
«Гастрономічна гостинність Полтавщини»

 

   У суботу 19 травня ц.р. в центрі м. Полтави (Корпусний парк) з нагоди святкування в Україні Дня Європи відбудеться IV Міжрегіональний туристичний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини».

   До участі у фестивалі запрошуються заклади харчування, готелі, садиби сільського зеленого туризму, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, підприємства та громадські організації туристичної сфери, навчальні заклади, національні спільноти Полтавщини.

   Участь у заході здійснюватиметься на безоплатній основі!

   Заявку про участь у фестивалі (дивіться нижче) просимо надіслати до 11 травня 2018 року (тел./факс: (0532) 606 223, e-mail: tourism@adm-pl.gov.ua).

   Контактна особа: Гонтарюк Наталія Едуардівна, тел.: +38(050) 64-64-198.

Запрошуємо прихильників української культури
відвідати 9-й Всеукраїнський екофестиваль «Лель»!

 

   Запрошуємо всіх прихильників української культури відвідати щорічний Всеукраїнський екофестиваль «Лель», який проходитиме 28-29 квітня 2018 року (офіційне відкриття 28.04.2018 о 10.00 год.) в Будинку культури с. Крива Руда Семенівського району Полтавської області.

   Девіз екофестивалю: «З любов’ю до природи, з любов’ю до України!».

   Організатор: комунальна установа «Рекреаційний центр Криворудський» Полтавської обласної ради.

   Детальна інформація за тел.: (050) 7470726.

Запрошуємо полтавців та гостей міста відвідати
День гуцульської культури у Полтаві!

 

   30 квітня 2018 року о 14.00 годині на Театральній площі у м. Полтава відбудеться День гуцульської культури.

   Вхід на фестиваль вільний.

   Посилання на рекламний відеоролик: https://youtu.be/jcOfVZoZAlo

До уваги фахівців туристичної сфери Полтавщини!

 

   Запрошуємо взяти участь у семінарі-тренінгу на тему: «Концепція розвитку туристичного потенціалу Полтавської області», який відбудеться 23 березня 2018 року о 10.30 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

   Захід організовано Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації спільно з представниками Сіверського інституту регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

   Усі деталі щодо організації та проведення семінару за телефонами: (05322) 2-56-91 або (099) 44-17-501. Контактна особа від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації – Костян Лариса Яківна.

Запрошуємо туристичну спільноту Полтавщини на урочистості з нагоди
Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні!

 

   27 вересня 2017 року об 11.00 годині в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбудуться урочисті збори фахівців туристичної галузі Полтавщини, присвячені Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.

   Для участі в зібранні просимо зареєструватись за тел.: (0532) 606-369 або 606-223.